teamviewer
Team Viewer
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
Obec Kobeřice digitalizuje se ZWCADem
Myslíte, že je digitalizace obecních a městských úřadů zbytečná? Podle pana starosty Ing. Lukáše Kubného je spíše nezbytná! Podívejte se, jak ZWCAD ušetřil obci Kobeřice čas, peníze, a hlavně spoustu papírů.  
Nabízejte komplexní služby v oblasti architektury a urbanismu jako STUDIO-D Opava
Využívejte kombinaci CAD programů k architektuře, která vám poskytne plnou podporu projektování, a navíc vám ušetří finance vlivem trvalých licencí.   Čím se STUDIO-D zabývá? STUDIO-D zajišťuje komplexní služby v oblasti architektury a urbanismu. Konkrétně se zaměřují na územní studie a urbanistické studie na využití daného území. Zabývají se také historií, a to přímo stavebně-historickými průzkumy, kdy se pak snaží o obnovu kulturních památek. Když to vezmeme ale z jiné strany, tak se s nimi určitě domluvíte například i na návrhu interiéru a 3D vizualizaci interiéru i exteriéru. Nabízejí velkou škálu služeb, to se ale můžete přesvědčit i sami. Ke svým zakázkám využívají ZWCAD, SKETCHUP, SKIJO, LUMION a BIMTECH TOOLS.   Proč si vybrali ZWCAD a další řešení? Jak už od většiny firem slyšíme, tak rozhodujícím bodem je cena a ani v tomto případě tomu není jinak. STUDIO-D se rozhodlo pro ZWCAD jakožto levnější a stejně výkonnou alternativu AutoCADu. Jak nám paní projektantka Kateřina Abrle Cáblová prozradila, tak přechod na ZWCAD byl velice snadný. Největším rozhodujícím momentem byla nekompatibilita starších verzí AutoCADu s operačním systémem Windows.   Jaké funkce ZWCADu STUDIO-D využívá? Mezi nejvyužívanější funkce patří pochopitelně běžná lišta s nástroji, rozvržení, kde si paní projektantka hodně chválí, že lze měnit barvy, čáry a tloušťky hladin v jednotlivých rozvrženích. Skvělým prvkem pro ně osobně je například také funkce Design Centre.   Oblíbené funkce ZWCAD. A jaké jsou jejich oblíbené funkce? Jak už bylo zmíněno, tak hojně využívají funkce rozvržení a jeho možnosti přizpůsobení jednotlivých výřezů.   A jestli by STUDIO-D doporučilo naše produkty a spolupráci dále? Jejich odpověď je ANO, a to hlavně protože jsou produkty dostupné a spolupráce je bezproblémová. Spokojeni jsou také s technickou podporou, kdy je vždy vše rychle vyřešeno. A to naopak velice těší nás, že si jsou vědomi, že se na nás vždy mohou obrátit.   Ukázka návrhů:
Projektujte v oblastech silnoproudé elektroenergetiky pomocí ZWCAD jako EPLREMONT elektromontáže.
  'Podívejte se, jak naše produkty pomáhají firmě ELPREMONT elektromontáže zpracovávat kompletní projektové dokumentace na distribuční sítě, velké rekonstrukce i připojování malých odběratelů. Kvalitu jejich práce doprovází ZWCAD 2022, Skijo, Skijo Geodeti a BIMtech Tools, kde Elpremont přešel z AutoCadu.‘   Bc. Hynek Střelec Vedoucí obchodního týmu | Prodejce | Technik     ZWCAD   SKIJO   SKIJO GEODETI   BIMTECH TOOLS
JAP
Můžete nám říct, jak dlouho funguje JAP a kdo stojí za jejím založení? ‘‘JAP funguje už 26 let. Založil ji člověk pocházející z Tel Avivu, který od té doby bydlí v Olomouci. Chtěl podnikat, a tak založil tady, v bývalém JZD, firmu na výrobu půdních schodů.‘‘    V dnešní době používáte jak ZWCAD tak i ZW3D. Můžete mi říct, co jste používali před tím? ‘‘Roky se používal Inventor, nyní používáme ZW3D. Potřebujeme konstrukční CAD software k navrhování nových výrobků. Projekční oddělení, které dělá zakázkovou výrobu, zde používá ZW3D.‘‘
Spolupráce s ASA expert a.s.
V Ostravské projekční kanceláři ASA expert využívají ZWCAD a nejvíce na něm oceňují hlavně trvalé licencování. Zeptali jsme se ředitele společnosti ASA expert, Ing. Pavla Srkala, na pár otázek ohledně používání a jejich spokojenosti se softwarem ZWCAD.   Jak vznikla firma ASA expert? "Myšlenka založení firmy ASA expert vznikla z potřeby sjednocení jednotlivých projektantů v roce 2006 a od té doby se tato projekční kancelář rozrostla až na 20 projektantů." Co je produktem vaší firmy? "Jednoduše, projekty. Bohužel, samotná projektantská práce není dobře zaplacená, proto jsme byli nuceni zahrnout i další služby. Poskytujeme komplexní řešení pro klienta, kterého provedeme celým procesem od projektu, přes zařízení dotací, tendrů na dodavatele, vyřizování až do finální podoby hotové budovy." K čemu používáte ZWCAD? "K vytváření dokumentace pro pozemní stavby potřebujeme CAD software. Přecházeli jsme na ZWCAD z AUTOCAD software, kde jsme měli zastaralou verzi 2009."