teamviewer
Team Viewer
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
image
05.03.2024

Nabízejte komplexní služby v oblasti architektury a urbanismu jako STUDIO-D Opava

ZWCAD, SKIJO, SKETCHUP, BIMTECH TOOLS

Využívejte kombinaci CAD programů k architektuře, která vám poskytne plnou podporu projektování, a navíc vám ušetří finance vlivem trvalých licencí.

 

Čím se STUDIO-D zabývá?

STUDIO-D zajišťuje komplexní služby v oblasti architektury a urbanismu. Konkrétně se zaměřují na územní studie a urbanistické studie na využití daného území. Zabývají se také historií, a to přímo stavebně-historickými průzkumy, kdy se pak snaží o obnovu kulturních památek. Když to vezmeme ale z jiné strany, tak se s nimi určitě domluvíte například i na návrhu interiéru a 3D vizualizaci interiéru i exteriéru. Nabízejí velkou škálu služeb, to se ale můžete přesvědčit i sami. Ke svým zakázkám využívají ZWCAD, SKETCHUP, SKIJO, LUMION a BIMTECH TOOLS.

 

Proč si vybrali ZWCAD a další řešení?


Jak už od většiny firem slyšíme, tak rozhodujícím bodem je cena a ani v tomto případě tomu není jinak. STUDIO-D se rozhodlo pro ZWCAD jakožto levnější a stejně výkonnou alternativu AutoCADu. Jak nám paní projektantka Kateřina Abrle Cáblová prozradila, tak přechod na ZWCAD byl velice snadný. Největším rozhodujícím momentem byla nekompatibilita starších verzí AutoCADu s operačním systémem Windows.

 

Jaké funkce ZWCADu STUDIO-D využívá?


Mezi nejvyužívanější funkce patří pochopitelně běžná lišta s nástroji, rozvržení, kde si paní projektantka hodně chválí, že lze měnit barvy, čáry a tloušťky hladin v jednotlivých rozvrženích. Skvělým prvkem pro ně osobně je například také funkce Design Centre.

 

Oblíbené funkce ZWCAD.


A jaké jsou jejich oblíbené funkce? Jak už bylo zmíněno, tak hojně využívají funkce rozvržení a jeho možnosti přizpůsobení jednotlivých výřezů.

 

A jestli by STUDIO-D doporučilo naše produkty a spolupráci dále? Jejich odpověď je ANO, a to hlavně protože jsou produkty dostupné a spolupráce je bezproblémová. Spokojeni jsou také s technickou podporou, kdy je vždy vše rychle vyřešeno. A to naopak velice těší nás, že si jsou vědomi, že se na nás vždy mohou obrátit.

 

Ukázka návrhů:

Nakonec bychom chtěli poděkovat paní projektantce Kateřině Abrle Cáblové, která nám referenci poskytla a obětovala nám tak svůj čas.