teamviewer
Team Viewer
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
Webinář: NOVINKY ZWCAD 2024
Nový ZWCAD 2024 přináší nové funkce a vylepšení. Ukážeme vám, jak vše funguje:) Registrujte se na bezplatný webinář!
Webinář: NOVINKY ZW3D 2024
Nové ZW3D 2024 rozšiřuje funkce pro navrhování i obrábění a přidává dva nové moduly. Ukážeme vám, jak vše funguje:) Registrujte se na bezplatný webinář!
ZWCAD - více než alternativa AutoCAD
Hledáte alternativu pro AutoCAD? Už nemusíte. Vyzkoušejte ZWCAD, který je více než alternativa AutoCADu.   
Kupte ZWCAD 2023 nebo upgrade a získejte novou verzi 2024 zdarma!
Vydání nové verze ZWCAD 2024 se rychle blíží. Představí nám další novinky a vylepšení, která zlepší každodenní práci uživatelů.
Webinář: Jak vložit 3D terén a mapové podklady do výkresu (5.4.2023)
Potřebujete v rychlosti zobrazit 3D terén ve vašem projektu, vložit ortofoto mapy a importovat tabulky s daty do výkresu a provázat s entitami? Přihlaste se na webinář: JAK VLOŽIT 3D TERÉN A MAPOVÉ PODKLADY DO VÝKRESU  
Setkání uživatelů ZW3D
Zveme vás na SETKÁNÍ UŽIVATELŮ ZW3D. Rok s rokem se sešel a už zase budeme uvádět novou verzi ZW3D 2024. Nové funkce a vylepšení se jen hrnou, a že jich není málo. Registrujte se!
Novinky v ZW3D 2024
Zanedlouho vyjde nová verze ZW3D 2024. Koukněte, co bude nového? K nové licenci navíc získáte zdarma upgrade na novou verzi ZW3D 2024.
Jak importovat 3D modely z CATIA, SolidWorks, Inventor, JT... do ZW3D
Jak si ZW3D poradí s importem 3D modelů z konkurenčních CAD softwarů? Je to neuvěřitelné, ale načte prostě všechno a v dobré kvalitě.
Webinář: Jak načíst a pracovat s daty z CATIA, SolidWorks, Inventor, Creo, JT...
Dostáváte od svých zákazníků externí data v různých formátech? Daří se vám je otevírat? A jak vypadají data po importu? Přihlaste se na webinář "Jak načíst a pracovat s daty z CATIA, SolidWorks, Inventor, Creo, JT za pár korun", kde vám ukážeme, jak lehce importovat různé formáty 3D dat od zákazníků a léčit je, aby to zabralo jen chvíli. Webinář je zdarma! POZVÁNKA NA WEBINÁŘ:
Vyberte si ten správný BIM
Hledáte vhodný BIM software? Nemusíte si pořizovat velké BIM systémy jako REVIT, ArchiCAD, Microstation či Nemetschek.Nejdříve si řekněte, jaké jsou vaše potřeby a pak vyberte, jaký je pro vás ten správný software pro BIM? 
Webinář: Jak vytyčovat souřadnice snadno a rychle (1.2.2023)
Zadáváte X, Y, Z souřadnice do výkresu stále ručně? Využijte efektivnější cestu.  Přihlaste se na Webinář "Jak vytyčovat souřadnice snadno a rychle", kde vám ukážeme, jak na to. POZVÁNKA NA WEBINÁŘ:
My už máme svého BIM koordinátora!
A jak to máte vy? Zanedlouho bude každá větší projekce potřebovat člověka, který bude v BIMu koordinovat práci jednotlivých pracovníků. Chystáme se, abychom vás mohli vyškolit.
1234