teamviewer
Team Viewer
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
Webinář: NOVINKY ZWCAD 2025
Nový ZWCAD 2025 přináší nové funkce a vylepšení. Přihlaste se na webinář, kde vám představíme všechny novinky. Registrujte se na bezplatný webinář!
webinář: Jak ušetřit při projektování terénních prací (7.5.2024)
Připojte se k nám na specializovaný webinář, kde se podrobně seznámíme s modelováním terénních úprav.
Webinář: Jak rychle nakreslit potrubní systémy a schémata (TZB) (25.4.2024)
Zjistěte, jak pracovat v ZWCADu společně s nadstavbou CADprofi - HVAC & Piping (TZB), jaké jsou výhody používání a jak Vám CADprofi se ZWCADem společně mohou ušetřit čas. Přihlaste se na webinář:
Upgrade ZW3D 2025 zdarma k objednávce
Již brzy očekáváme vydání nové verze ZW3D 2025 a to 28.5. 2024. Ke každé zakoupené nové licenci i upgradu dostanete nyní upgrade na ZW3D 2025 zdarma.
1+1 zdarma: ZWCAD 2024 + ZWCAD 2025 zdarma
Nová verze ZWCAD 2025 vyjde už brzy a to 16.5. 2024. Ke každé zakoupené nové licenci i upgradu dostanete nyní upgrade na ZWCAD 2025 zdarma.
Webinář: Jak pracovat s fotodokumentací staveb v BIMvisionu (19.3.2024)
Zjistěte, jak můžete efektivně pracovat s fotodokumentací staveb s využitím pluginu IFC Photo pro BIMvision.  Přihlaste se na webinář:
Webinář: Jak rychle a přehledně pracovat s 3D modelem a sestavou v ZW3D (14.3.2024)
Zjistěte, jak se dá rychle vytvořit 3D model, a jak jednoduše a přehledně pracovat se sestavou v ZW3D. Přihlaste se na webinář:
Jak rychleji nakreslit elektro výkres nebo schéma v ZWCADu | záznam webináře
Zjistěte, jak pracovat v ZWCADu společně s nadstavbou CADprofi Electro, jaké jsou výhody používání a jak Vám CADprofi se ZWCADem společně mohou ušetřit čas.  
BIM novinky a Profesionální certifikace buildingSMART | záznam webináře
Zjistěte, jak se připravit na BIM a to nejen v oblasti veřejných zakázek. Předáme vám novinky z oblasti BIM a spoustu dalších zajímavých informací.  
Budeme tady pro vás i mezi svátky:)
Vážení zákazníci, nečekejte s objednávkami na poslední chvíli. Podívejte se, kdy nás zastihnete v kanceláři během svátků. Jsme tu pro vás! 
Vánoční přání a PF 2024 pro všechny:)
Vážení zákazníci, obchodní partneři a přátelé:) přejeme všem krásné prožití vánočních svátků, plné pohody a hlavně odpočinku.    Do nového roku 2024 přejeme, ať vykročíme tou správnou nohou a už se neohlížíme za starým rokem. Zdraví, mnoho úspěchů a také hromady štěstí ať nás neminou. Netrapme se malichernostmi a zaměřme se na důležité cíle, které nás posunou zase o kus výše. Těšíme se na spolupráci s vámi i v příštím roce❤️. Váš CADSERVIS tým❤️        
Webinář: Tvorba plechových dílů a práce s daty od zákazníka (7.12.2023)
Řešíte ve výrobě či konstrukci tvorbu plechových dílů a práci s nimi? Ukážeme, jak jednoduše vytvořit plechový díl ve 3D, ale i ve 2D. Webinář je zdarma!   Přihlaste se na webinář: 
12345