teamviewer
Team Viewer
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
Webinář: Tvorba plechových dílů a práce s daty od zákazníka (7.12.2023)
Řešíte ve výrobě či konstrukci tvorbu plechových dílů a práci s nimi? Ukážeme, jak jednoduše vytvořit plechový díl ve 3D, ale i ve 2D. Webinář je zdarma!   Přihlaste se na webinář: 
CAD FRIDAY - VÁNOČNÍ AKCE PRO VÁS 2023
NEČEKEJTE NA VÁNOCE, VYŘIĎTE SI NÁKUPY ZWCAD a ZW3D DO FIRMY UŽ TEĎ | 20% SLEVA Spojujeme u nás již zaběhlý "CAD FRIDAY" a tradiční vánoční akce "VÁNOCE S CADSERVIS" a opět máme pro vás vánoční dárečky. Stále se držíme hesla CAD/CAM software v poměru cena/výkon a tak si můžete až do 25.12 zakoupit nové licence i upgrady ZWCAD i ZW3D s vánoční slevou 20%. 
Setkání uživatelů BIMvision - online | 24.11.2023
Zveme vás na ONLINE SETKÁNÍ UŽIVATELŮ BIMvision. BIMvision je široce používaná prohlížečka IFC modelů. Její funkce lze rozšířit použitím různých pluginů. Setkání uživatelů BIMvision bude věnováno právě sdílení zkušeností s jejich použitím pro usnadnění vaší práce s IFC.   
Změny ve vydávání aktualizací ZWCAD
  Pro dosažení vyšší kvality produktu a zajištění, že uživatelé budou vždy pracovat v stabilním a spolehlivém prostředí ZWCAD, jsme provedli významné změny v politice vydávání ZWCAD a ZWCAD MFG. Tyto změny mají pozitivní dopad na práci uživatelů a rychlost řešení potenciálních problémů. Aktualizační balíčky od verze 2024 Pro verzi 2024 jsme zavedli nový prvek v politice vydávání - Aktualizační balíčky. Tyto balíčky budou vydávány vedle standardních oficiálních verzí a SP (Service Pack) verzí. Aktualizační balíčky jsou navrženy tak, aby rychle řešily jakékoliv problémy nebo nedostatky, které uživatelé mohou zjistit při používání oficiální verze. Tím se zajistí, že uživatelé budou vždy moci pracovat s nejstabilnější verzí ZWCAD. Konec SP verzí od verze 2025 Od verze 2025 SP (Service Pack) verze nebudou již k dispozici. Místo nich budou uživatelům k dispozici pravidelně vydávané Aktualizační balíčky, které budou dostupné každý 1-2 měsíce. Tato změna byla provedena kvůli tomu, že vývoj SP verzí trval často dlouho a uživatelé čekali na řešení svých problémů příliš dlouho. Aktualizační balíčky umožní rychlou reakci na naléhavé problémy a výrazně zvýší uživatelský komfort. Jak získat Aktualizační balíčky ZWSOFT bude informovat partnery a uživatelé o vydání těchto balíčků prostřednictvím e-mailu. Instalační balíčky budou k dispozici ke stažení prostřednictvím odkazů uvedených v e-mailové zprávě. Zákazníci mohou také přistupovat k Aktualizačním balíčkům prostřednictvím webových stránek ZWSOFT nebo využít funkci "Online aktualizace" v samotném ZWCAD, která uživatele automaticky informuje o dostupných aktualizacích. Pro které roční verze jsou Aktualizační balíčky dostupné Vývojové centrum bude poskytovat aktualizace pro dvě poslední verze. To znamená, že Aktualizační balíčky budou pravidelně vydávány pro aktuální verzi, zatímco pro předchozí verzi budou dostupné nepravidelně. ZWCAD 2024 SP 1.1 Vydání V souladu s novou politikou jsme již vydali první Aktualizační balíček pro rok 2024 s označením ZWCAD 2024 SP 1.1. Tato verze obsahuje opravy několika chyb, které byly identifikovány uživateli: Opraven problém se zobrazením písmen v nástroji lmtools na počítačích s neanglickými názvy. Opraven problém s tiskem určitých výkresů do souborů PLT, kde docházelo k nesprávnému zobrazení hranic vzorů stínování. Opraven problém, kdy podtržení na jednořádkovém textu používajícím písmo Arial překrývalo zobrazený text. Opraveny problémy s pády programu a nečekanými ukončeními v různých scénářích. Tyto změny jsou důležitým krokem směrem k vylepšení kvality produktu a zlepšení uživatelského komfortu při používání ZWCAD.    
Spolupracujeme s Moravskoslezským krajem
Využili jsme dotace a přijali nového stážistu.  Pro letošní rok jsme se rozhodli využít pomoci ze strany studentů. Moravskoslezský kraj v tomto směru firmám velice pomáhá. Vypsaná dotace "Program na podporu stáží žáků a studentů ve firmách 2023"  nám usnadnila zaplatit tohoto nového kolegu:) Účelem tohoto dotačního programu je podpora lepšího uplatnění žáků a studentů na trhu práce. CADSERVIS díky tomuto dotačnímu programu mohl přijmout do našeho kolektivu novou posilu z řad vysokoškolských studentů a započít tak nový projekt, o kterém Vás budeme průběžně informovat. Více informací o dotačním programu najedete zde: https://www.msk.cz/cs/temata/dotace/program-na-podporu-stazi-zaku-a-studentu-ve-firmach-2023-14680   Váš CADSERVIS tým      
Webinář: Práce s terénem - jak ušetřit při výpočtu kubatur zeminy (19. 9. 2023)
Ušetřit při výpočtu kubatury zeminy! Toto je téma, které řeší nejeden projektant, architekt, stavební firma či developer. Skrývají se zde i statisíce korun, které můžete na svém projektu ušetřit. A zadavatel, váš zákazník, bude mile překvapen. Webinář již proběhl. Projděte si jeho záznam: Webinář: Práce s terénem - jak ušetřit při výpočtu kubatur zeminy  
Jak prohlížet IFC modely | záznam webináře
Potřebujete prohlížet IFC soubory, zobrazovat řezy, odměřovat vzdálenosti, plochy či objemy? Ukážeme Vám, jak na to, aniž byste museli pořizovat drahý CAD software.  Projděte si záznam webináře!
Webinář: NOVINKY ZWCAD 2024
Nový ZWCAD 2024 přináší nové funkce a vylepšení. Ukážeme vám, jak vše funguje:) Registrujte se na bezplatný webinář!
Webinář: NOVINKY ZW3D 2024
Nové ZW3D 2024 rozšiřuje funkce pro navrhování i obrábění a přidává dva nové moduly. Ukážeme vám, jak vše funguje:) Registrujte se na bezplatný webinář!
ZWCAD - více než alternativa AutoCAD
Hledáte alternativu pro AutoCAD? Už nemusíte. Vyzkoušejte ZWCAD, který je více než alternativa AutoCADu.   
Kupte ZWCAD 2023 nebo upgrade a získejte novou verzi 2024 zdarma!
Vydání nové verze ZWCAD 2024 se rychle blíží. Představí nám další novinky a vylepšení, která zlepší každodenní práci uživatelů.
Webinář: Jak vložit 3D terén a mapové podklady do výkresu (5.4.2023)
Potřebujete v rychlosti zobrazit 3D terén ve vašem projektu, vložit ortofoto mapy a importovat tabulky s daty do výkresu a provázat s entitami? Tento webinář již proběhl, projděte si záznam. Záznam webináře: JAK VLOŽIT 3D TERÉN A MAPOVÉ PODKLADY DO VÝKRESU  
1234