teamviewer
Team Viewer
trial
Vyzkoušet zdarma
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
Budeme tady pro vás i mezi svátky:)
Vážení zákazníci, nečekejte s objednávkami na poslední chvíli. Podívejte se, kdy nás zastihnete v kanceláři během svátků. Jsme tu pro vás! 
Vánoční přání a PF 2024 pro všechny:)
Vážení zákazníci, obchodní partneři a přátelé:) přejeme všem krásné prožití vánočních svátků, plné pohody a hlavně odpočinku.    Do nového roku 2024 přejeme, ať vykročíme tou správnou nohou a už se neohlížíme za starým rokem. Zdraví, mnoho úspěchů a také hromady štěstí ať nás neminou. Netrapme se malichernostmi a zaměřme se na důležité cíle, které nás posunou zase o kus výše. Těšíme se na spolupráci s vámi i v příštím roce❤️. Váš CADSERVIS tým❤️        
PF 2023 od CADSERVISU
Přejeme všem krásné vánoční svátky a mnoho štěstí a úspěchů v novém roce 2023.  
SketchUp - konec podpory trvalých licencí
Společnost Trimble, výrobce software SketchUp, ukončuje podporu zákazníkům jednotlivých verzí SketchUp  - pro uživatele klasických licencí. 
SketchUp Pro pro iPad!
SketchUp pro iPad je nový, všestranný a praktický nástroj, kde můžete upravovat, zobrazovat a navrhovat 3D modely ať už jste kdekoli.  Díky podpoře Apple Pencil a jednoduchých gest na iPadu můžete rychle a kreativně využít 3D prostor. Rychlým kreslením, přejížděním a kliknutím přenesete tvar do své kreativní vize.   Proč spolu SketchUp a iPad tak perfektně fungují? - vytvářejte ve 3D buď pomocí prstů, nebo pomocí Apple Pencil - pracujte na cestách, v kanceláři, či kdekoli i bez připojení k internetu - sdílejte své projekty přes AirDrop, email, sociální sítě a další...   Aplikace zahrnuje všechny vaše základní modelovací funkce, co znáte a využíváte klasicky ve SketchUpu, akorát na jiném pracovním přístroji.    Jak získat SketchUp pro iPad? SketchUp pro iPad je k dispozici každému, kdo vlastní licenci SketchUp Pro a Studio verze. Pokud licenci nevlastníte, můžete SketchUp vyzkoušet bezplatně na 30 dní.   Stáhněte prostřednictvím Apple App Store   Požadavky na hardware a OS Aplikaci lze nainstalovat na modely iPad Pro, iPad, iPad Air a iPad Mini a vyžaduje alespoň iOS 15.