teamviewer
Team Viewer
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
image
06.05.2024

CAD programy pro obor elektro

ZWCAD, SKIJO, SKIJO GEODETI, BIMTECH TOOLS

Projektujte v oblastech silnoproudé elektroenergetiky pomocí ZWCAD jako EPLREMONT elektromontáže.

Bc. Hynek Střelec

 

'Podívejte se, jak naše produkty pomáhají firmě ELPREMONT elektromontáže zpracovávat kompletní projektové dokumentace na distribuční sítě, velké rekonstrukce i připojování malých odběratelů. Kvalitu jejich práce doprovází ZWCAD 2022, Skijo, Skijo Geodeti a BIMtech Tools, kde Elpremont přešel z AutoCadu.‘

 

Bc. Hynek Střelec

Vedoucí obchodního týmu | Prodejce | Technik

 

ZWCAD   SKIJO   SKIJO GEODETI   BIMTECH TOOLS

 

 

  • Čím se ELPREMONT zabývá?

Firma ELPREMONT elektromontáže se zabývá oborem, který potřebují všichni lidé a je perspektivní, proto jsou tak úspěšní. Jejich primárním zákazníkem je ČEZ. Firma zpracovává zakázky v 90 procentech pro ČEZ, kde je vše postavené na dlouhodobé vzájemné spolupráci. Zpracovává pro ně kompletní projektové dokumentace na distribuční sítě, velké rekonstrukce i připojování malých odběratelů a následně i některé zakázky realizují stavebně a montážně.

  • Proč si vybrali ZWCAD?

Nejprve jsme se v roce 2019 dohodli na prvních 3 licencích, kdy jsme společně nastavili, jaký produkt by se jim pro její práci hodil dále. Po referenci přímo od p. jednatele Rataje bylo jasné, že mu výběr ZWCADU a dalších nadstaveb SKIJO a SKIJO Geodeti byl sympatický a přišlo mu to pro firmu takové velikosti rozhodně jako lepší řešení než kupovat software od Autodesku.

  • Jaké funkce ZWCADu ELPREMONT využívá?

ELPREMONT ke své práci využívá pouze 2D prostor a mezi jejich nejvyužívanější funkce patří situační schémata, schémata jištění, různé pohledy třeba na betonové sloupy, různé sestavy, vytyčování, vytyčovací výkresy, křivky a šrafy. Využívají také nějaké nástavby z katastrálních map.

  • Oblíbené funkce ZWCAD.

A jaké jsou jejich oblíbené funkce? Po rozhovoru s projektanty je to rozhodně inteligentní výběr, který funguje tak, že když toho chce člověk vybrat více, tak to nemusí klikat po jednom, jenom se navolí, vyfiltruje se, co se má vybrat. Další oblíbenou funkcí je součet všech délek úseček celkem.

 

V posledním kroku spolupráce je pro nás nejdůležitější zpětná vazba, jak jsou zákazníci spokojení a v případě nějakého problému se ho snažíme co nejrychleji vyřešit. Co nás nejvíce těší je, že u firmy ELPREMONT elektromontáže je vše v pořádku a naše produkty využívají efektivně ke své práci.

 

 

Chcete také vhodné řešení na míru pro vás? 

Kontaktujte našeho odborníka! 

  

Bc. Hynek Střelec

Vedoucí ZWCAD týmu | Prodejce | Trenér

strelec@cadservis.com

+420 732 524 968