teamviewer
Team Viewer
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
Webinář: Jak pracovat s fotodokumentací staveb v BIMvisionu (19.3.2024)
Zjistěte, jak můžete efektivně pracovat s fotodokumentací staveb s využitím pluginu IFC Photo pro BIMvision.  Přihlaste se na webinář:
BIM novinky a Profesionální certifikace buildingSMART | záznam webináře
Zjistěte, jak se připravit na BIM a to nejen v oblasti veřejných zakázek. Předáme vám novinky z oblasti BIM a spoustu dalších zajímavých informací.  
Budeme tady pro vás i mezi svátky:)
Vážení zákazníci, nečekejte s objednávkami na poslední chvíli. Podívejte se, kdy nás zastihnete v kanceláři během svátků. Jsme tu pro vás! 
Vánoční přání a PF 2024 pro všechny:)
Vážení zákazníci, obchodní partneři a přátelé:) přejeme všem krásné prožití vánočních svátků, plné pohody a hlavně odpočinku.    Do nového roku 2024 přejeme, ať vykročíme tou správnou nohou a už se neohlížíme za starým rokem. Zdraví, mnoho úspěchů a také hromady štěstí ať nás neminou. Netrapme se malichernostmi a zaměřme se na důležité cíle, které nás posunou zase o kus výše. Těšíme se na spolupráci s vámi i v příštím roce❤️. Váš CADSERVIS tým❤️        
Setkání uživatelů BIMvision - online | záznam webináře
ONLINE SETKÁNÍ UŽIVATELŮ BIMvision. BIMvision je široce používaná prohlížečka IFC modelů. Její funkce lze rozšířit použitím různých pluginů. Setkání uživatelů BIMvision bude věnováno právě sdílení zkušeností s jejich použitím pro usnadnění vaší práce s IFC.   
Jak prohlížet IFC modely | záznam webináře
Potřebujete prohlížet IFC soubory, zobrazovat řezy, odměřovat vzdálenosti, plochy či objemy? Ukážeme Vám, jak na to, aniž byste museli pořizovat drahý CAD software.  Projděte si záznam webináře!
PF 2023 od CADSERVISU
Přejeme všem krásné vánoční svátky a mnoho štěstí a úspěchů v novém roce 2023.