teamviewer
Team Viewer
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
Vyberte si ten správný BIM
Hledáte vhodný BIM software? Nemusíte si pořizovat velké BIM systémy jako REVIT, ArchiCAD, Microstation či Nemetschek.Nejdříve si řekněte, jaké jsou vaše potřeby a pak vyberte, jaký je pro vás ten správný software pro BIM? 
My už máme svého BIM koordinátora!
A jak to máte vy? Zanedlouho bude každá větší projekce potřebovat člověka, který bude v BIMu koordinovat práci jednotlivých pracovníků. Chystáme se, abychom vás mohli vyškolit.
PF 2023 od CADSERVISU
Přejeme všem krásné vánoční svátky a mnoho štěstí a úspěchů v novém roce 2023.  
Webinář ArCADia BIM (10.11.2022)
Taky hledáte nějaký ten BIM software? Dostáváte nebo musíte své výkresy předávat v IFC formátu? Pokud jste odpověděli ano, tak to vypadá, že potřebujete zjistit, jaké BIM softwary jsou na trhu, a který z nich bude pro vás ten pravý. Ale jaké BIM řešení pořídit? Levnější či dražší? V čem jsou rozdíly? A jaké mají BIM softwary funkce? Využiji všechny? A jaké je licencování? Co vlastně potřebuji právě já?To jsou otázky, které možná právě teď řešíte. Začněte s výběrem hned. Přihlaste se na Webinář ArCADia BIM a zjistěte, co všechno nabízí právě tento software.   Webinář ARCADIA BIM  Termín:  10.11.2022Čas:        13-15 hodForma:    Online | zdarma Seznámíme vás s prostředím programu, které je blízké 2D CAD programům. Dozvíte se, jak současně zpracovávat 2D dokumentaci, BIM model a vizualizaci projektu. Uvidíte, jak můžete v programu ArCADia BIM pracovat s 2D a IFC podklady. Ukážeme si, jak pracovat s knihovními prvky. Zjistíte, že se nemusíte přechodu na BIM obávat. Webinář je určen pro všechny, kteří hledají pro sebe nebo firmu ten správný BIM software.  Registrujte se na webinář    
ArCADia BIM až s 60% slevou!
Vážení uživatelé a příznivci ArCADia BIM, využijte bezkonkurenční slevové nabídky ve výši 40 - 60 %!    Nyní můžete zakoupit základní software s 60% slevou. Všechny moduly se slevou 40 % a bundly s 50% slevou.   Níže najdete aktuální koncové ceny po slevě.
Navštívili jsme ArCADiasoft
Navázali jsme spolupráci se společností ArCADiasoft v Polsku. 12. ledna proběhlo v třetím největším polském městě Lodži setkání zástupců naší společnosti CADSERVIS s pracovníky softwarové firmy Arcadiasoft. Společnost Arcadiasoft vyvíjí mimo jiné software ArCADia BIM pro vytváření výkresové dokumentace a informačních modelů staveb a navazující program RAMA R3D3 pro navrhování a dimenzování ocelových, dřevěných a betonových konstrukcí. Oba zmíněné programy již mají na našem trhu řadu spokojených uživatelů. Více o softwaru ArCADia BIM najdete na stránkách www.bim-cad.cz, V sídle firmy Arcadiasoft nás uvítali ředitel mezinárodního obchodu Richard Zins a vedoucí prodejní skupiny Radosław Wojdyła. Kromě vzájemného představení historie a činnosti obou společností byly předmětem jednání především otázky dalšího uzpůsobení programů potřebám jeho uživatelů na českém trhu. Setkání probíhalo v přátelském duchu a stalo se tak dalším krokem k prohloubení spolupráce obou společností. Na fotografii zprava: Hynek Střelec - vedoucí obchodu (CADservis), Vlastimil Dobečka - BIM technik (CADservis), Radosław Wojdyła - vedoucí prodejní skupiny (Arcadiasoft), Jiří Tomíček (majitel firmy CADservis)   Projděte si bližší informace o námi dodávaném softwaru ArCADia BIm společnosti Arcadiasoft:Zjistěte více o ArCADia BIM Potřebujete poradit nebo zkonzultovat, jestli je ArCADia BIM pro vás vhodný? Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma:Objednat KONZULTACI ZDARMA