teamviewer
Team Viewer
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
image
04.04.2024

Spolupráce s ASA expert a.s.

ZWCAD

V Ostravské projekční kanceláři ASA expert využívají ZWCAD a nejvíce na něm oceňují hlavně trvalé licencování. Zeptali jsme se ředitele společnosti ASA expert, Ing. Pavla Srkala, na pár otázek ohledně používání a jejich spokojenosti se softwarem ZWCAD.

 

Jak vznikla firma ASA expert?

"Myšlenka založení firmy ASA expert vznikla z potřeby sjednocení jednotlivých projektantů v roce 2006 a od té doby se tato projekční kancelář rozrostla až na 20 projektantů."

Co je produktem vaší firmy?

"Jednoduše, projekty. Bohužel, samotná projektantská práce není dobře zaplacená, proto jsme byli nuceni zahrnout i další služby. Poskytujeme komplexní řešení pro klienta, kterého provedeme celým procesem od projektu, přes zařízení dotací, tendrů na dodavatele, vyřizování až do finální podoby hotové budovy."

K čemu používáte ZWCAD?

"K vytváření dokumentace pro pozemní stavby potřebujeme CAD software. Přecházeli jsme na ZWCAD z AUTOCAD software, kde jsme měli zastaralou verzi 2009."

Kolik licencí máte a kterou funkci v ZWCAD nejraději používáte?

"Máme celkem 9 licencí. Využíváme všechny funkce ZWCADu, které byly i v Autocadu. Hlavní přínosem je využití možnosti napojení podkladů z katastrálních map a nyní začínáme používat i SkiJo."

 

Proč jste zvolili zrovna ZWCAD? Největším tahákem byla rozhodně obchodní nabídka.

"Odešli jsme od AutoCADu hlavně kvůli jejich cenové politice. Nevyhovoval nám systém pronájmů. Pro nás stavaře nejsou každoroční upgrade tak cenné, aby byly tak draze placené. ZWCAD je skvělá alternativa AutoCADu"

 

Děkujeme vám za Váš čas a těšíme se na další spolupráci.