teamviewer
Team Viewer
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
banner
ZWCAD
Dostupný a DWG, DXF, DGN, IFC... kompatibilní 2D CAD s trvalou licencí pro stavebnictví/strojírenství
Chci vědět vícStáhnout | Vyzkoušet
banner
ZW3D
Kompatibilní s Catia, Inventor, SolidWorks, ProE, Creo, JT, IFC.... Zvolte sami zda chcete trvalou licenci, upgrade, nebo předplatné
Chci vědět vícStáhnout | Vyzkoušet
banner
BIM
Komplexní BIM a CDE řešení pro dopravní stavby, stavebnictví a profese
Chci vědět vícStáhnout | Vyzkoušet

ZWCAD A ZW3D V ČESKU A NA SLOVENSKU JSME MY!

Prodejem to nekončí. Naše zkušenosti = váš úspěšný projekt
1
Konzultace zdarma,
výběr vhodného řešení
>
2
Prezentace
vybraného řešení
>
3
Dodávky vybraného
řešení
>
4
Školení používání a podpora,
aktualizace, upgrady
>
5
Jste součástí
CADSERVIS týmu
Výhody spolupráce s námi
Velmi nízké nebo
žádné roční náklady
Trvale licencovaný
CAD/CAM a BIM software
Technická podpora
zdarma
Odborné zaškolení na míru
Vašim potřebám
Výrobce ZWCAD a ZW3D CAD/CAM software
Spolupráce od roku 2007
990 000 prodaných licencí
15 jazykových mutací

Naše firma zastupuje firmu ZWSOFT už od roku 2007, kdy jsme díky spolupráci s kolegy ze Slovenska začali dodávat na Český trh program ZWCAD jako alternativu za tradiční CAD programy věhlasných značek. Díky tomu získali Čeští a Slovenští uživatelé možnost pořídit špičkový 100 % DWG kompatibilní program s vysokým výkonem a za rozumnou cenou. Naše komunikace s dodavatelem je na denní bázi a předáváme výrobci podněty uživatelů k vylepšení samotného softwaru. Některé vylepšení s vysokou prioritou se projevují ve velmi krátkém časovém horizontu někdy i v servis packu (opravném balíčku) dané verze.

V České a Slovenské republice zajišťujeme zázemí tisícům uživatelů, kteří používají programy ZWCAD a ZW3D pro projektování navrhování správu majetku obrábění i obchodní činnost. Společnost ZWSOFT od roku 2004 dodala své produkty více než 900 000 skutečným uživatelům ve více než 90 zemích. ZWSOFT byl oceněn známými společnostmi v oblasti strojírenství elektroniky automobilového průmyslu architektury dopravy energetiky atd., jako je například Hyundai LG a SIEMENS, které ZWCAD nebo ZW3D používají.

Naše firma lokalizuje ZWCAD i ZW3D do Českého jazyka už od roku 2013 a postupně na základě spolupráce s vámi našimi uživateli lokalizaci vylepšujeme. Díky naší intenzivní práci máme od společnosti řadu ocenění za spolupráci. Produkty ZWSOFTU můžeme využít v 15 jazykových mutacích, což svědčí o rozšíření tohoto softwaru po celém světě. Naši uživatelé si navíc mohou libovolně vybrat, v jakém jazyce chtějí software využívat. ZWSOFT se věnuje také vzdělávání. Od vytváření návodů přes vývoj osnov pro školní výuku až po stavbu školicích dílen. Jejich programy jsou oblíbené ve více jak 60 000 školách, kde pomáhají se vzděláváním studentů.

Slovo majitele

Od roku 2007 se u nás v CADSERVIS zabýváme hledáním CAD/CAM programů v rozumném poměru cena a výkon, které pomohou vám konstruktérům, projektantům, výrobním firmám, úřadům i školám používat 100% kompatibilní CAD/CAM programy s trvalou licencí za dostupnou cenu! Jsme rádi, když vám vše funguje, a proto zajišťujeme kompletní technickou podporu, školení a neustále se pro vás zlepšujeme. Testujeme také nové počítače, 3D zařízení, jako jsou 3D myši, 3D tiskárny a skenery, které najdete v naší technologické kanceláři a můžete si je vyzkoušet. To vše proto, abychom vám uměli správně poradit. Od roku 2013 jsme hlavním distributorem programů ZWCAD a ZW3D společnosti ZWSOFT v Česku a na Slovensku, a tak se nám mimo jiné daří ovlivňovat i vývoj těchto programů a jednání vedená přímo s výrobcem nám pomáhají se pro vás dále zdokonalovat. Co však mě jako majitele těší nejvíce je to, že vy naši uživatelé s námi zůstáváte po celou dobu, vzájemně si sdílíme nabité zkušenosti a známe se už mnoho let. Noví uživatelé tak můžou v pohodě využívat všechny naše zkušenosti a společně s tisíci našimi zákazníky tvoříme skvělý tým.

Jiri Tomicek
Jiří Tomíček
Majitel