teamviewer
Team Viewer
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
image
04.04.2024

Propojení ArCADia BIM se ZWCADem ...Ing. Libor Filín

ArCADia BIM, ZWCAD

Podívejte se, jak se i noví uživatelé odhodlají k učení a nákupu nového programu ArCADia BIM PLUS a zároveň propojují jeho užívání se ZWCADEM.

 

ZWCAD    ArCADia BIM PLUS

 

Čím se Ing. Libor Filín zabývá?  

Filín byl dříve zaměstnán v Třinecké projekci a nyní pracuje jako samostatný projektant. Pracuje s odlišnými typy zákazníků, jsou to buď jednotlivé osoby nebo větší firmy. 

Proč si vybral ArCADia BIM? 

Líbí se mu, že program ArCADia pracuje na jádru CADU a výstup je v „DWGéčku“, který lze díky programu také převést přímo do formátu BIM. Umí s ArCADií pracovat i jiné programy, a to vidí jako velkou výhodu. Momentálně p. Filín s ArCADií úplně primárně nepracuje, věnuje se činnostem, kde spíše využije program ZWCAD.  Po tomto pilném létě se ale těší, že se k ArCADii opět vrátí a postupně se v ní doučí, co potřebuje.  

Jaké funkce si v ArCADii chválí? 

Jelikož p. inženýr v ArCADia BIMU pracoval pouze na dvou projektech, tak žádnou danou konkrétní funkci nezmínil. Stále se s programem sbližuje a doufá, že se k plnému využití tohoto softwaru dostane co nejdříve. Spolehnout se prozatím může na ZWCAD, ve kterém nyní své projekty realizuje.  

Jaká je spolupráce s CADservis? 

Těší nás, že je p. Ing. Filín se spoluprací spokojen. Jak sám řekl, nenarazil na nic, co by mu vadilo nebo překáželo a všechny jeho požadavky byly vždy včas vyřešeny. Jsme rádi, že vše funguje, jak má a p. inženýr dává šanci také BIM řešení, které dokáže skvěle spolupracovat s CAD programem ZWCAD. 

Zároveň bychom chtěli panu Filínovi poděkovat za poskytnutou referenci, která je pro nás velmi důležitá. Díky zpětné vazbě víme, jak jsou naši zákazníci spokojeni a zdali by chtěli něco vylepšit.  

 

ZWCAD

Stáhněte a vyzkoušejte 30denní zkušební verzi

  

ArCADia BIM

Stáhněte a vyzkoušejte 30denní zkušební verzi

Stáhněte a vyzkoušejte 30denní zkušební verzi 

 

Potřebujete pomoci s výběrem CAD nebo BIM software? Kontaktujte nás:

 Bc. Hynek Střelec (CADSERVIS) Hynek Střelec  |  CAD konzultant 
  tel:        +420 732 524 968
  e-mail:   strelec@cadservis.com