teamviewer
Team Viewer
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
image
05.03.2024

COND KLIMA projektuje vzduchotechniku v ArCADii BIM

ArCADia BIM

Klimatizace, vzduchotechnika, vytápění… Proč se společnost COND KLIMA s.r.o. rozhodla pro nákup ArCADia BIM PLUS softwaru?

 

Čím se společnost COND KLIMA s.r.o zabývá?

Od roku 1995 se zaměřuje na realizace, projekce a facility management v oblasti vzduchotechniky, klimatizace a vytápění. Jejími zákazníky jsou velké firmy, ale i jednotlivci, kteří potřebují v této oblasti pomoci a poradit.

Proč si ArCADii BIM PLUS pořídila?

ArCADii si pořídila především kvůli veřejným zakázkám, které preferují zpracování a předávání projektové dokumentace převážně v programu BIM ve formátu IFC. Používá ji pro takové projekty, kde je potřeba právě tento program.  

Jaké funkce nejvíce v programu používá?

Pan ing. David Kaplan, který nám poskytl referenci a s programem aktivně pracuje, využívá takové funkce pro zpracování zakázky, aby ji mohl v BIMU nakreslit, zadat do něho veškeré údaje a bylo vše korektní pro předání, což mu ArCADia umožňuje, a to nás velice těší.

Co rozhodlo, že si společnost pořídila právě ArCADii?  

COND KLIMA s.r.o. kladla při nákupu tohoto typu softwaru důraz především na cenu. Pokud firmy hledají nízkonákladový program, tak při poměru cena/výkon ArCADii BIM PLUS pan Kaplan rozhodně doporučuje.

 

Ukázka výroby COND KLIMA s.r.o.:

Děkujeme panu Ing. Kaplanovi ze společnosti COND KLIMA s.r.o. za poskytnutou referenci a jsme také velmi rádi za jeho spokojenost s našimi službami a technickou podporou. Těšíme se na pokračování naší spolupráce a další její vývoj v následujících letech.

 

 

Společnost COND KLIMA s.r.o. používá ArCADia BIM PLUS