teamviewer
Team Viewer
trial
Vyzkoušet zdarma
phone
Konzultace zdarma
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
versions

Novinky verzí ZWCAD

Flexibloky
ZWCAD 2024 - NOVÁ FUNKCE
Flexibloky - nová funkce v ZWCAD 2024 Zrychlete svůj pracovní postup pomocí Flexibloku, který obsahuje parametry a akce. Navíc jej lze vytvořit nebo upravit tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Flexibloky plní stejnou funkci jako dynamické bloky v AutoCAD.
Mračno bodů
ZWCAD 2024 - NOVÁ FUNKCE
Mračno bodů - nová funkce v ZWCAD 2024 Snadno zpracujte data mračna bodů v ZWCAD pro zlepšení přesnosti návrhu. Můžete je připojit, spravovat a upravovat, například ořezáváním a vytváření řezů.
Zlepšení účinnosti
ZWCAD 2024
Zlepšení účinnosti - vylepšená funkce v ZWCAD 2024 Soubory můžete otevírat, prohlížet, upravovat a ukládat rychleji díky optimalizaci více vláken, hardwarové akceleraci a přírůstkovému ukládání.
Panel Rychlé vlastnosti
ZWCAD 2024 - NOVÁ FUNKCE
Panel Rychlé vlastnosti - nová funkce v ZWCAD 2024 Vlastnosti snadno prohlížejte a upravujte pomocí panelu Rychlé vlastnosti. Panel lze upravit tak, aby vyhovoval vašim potřebám.
Podložení DGN souborů
ZWCAD 2024
Podložení DGN souborů - vylepšená funkce v ZWCAD 2024 DGN soubory lze snadno podložit a navíc je lze upravovat, jako je vytváření hranice oříznutí a úpravy hladin.
Vylepšení režimu 3D Orbit
ZWCAD 2024
Vylepšení režimu 3D Orbit - vylepšená funkce ZWCAD 2024 Zobrazujte 3D modely pohodlněji díky snazšímu přístupu k paralelnímu a perspektivnímu pohledu, widgetu pro ovládání zobrazení a různým režimům navigace.
Vylepšení Mtextu
ZWCAD 2024
Vylepšení Mtextu - vylepšená funkce v ZWCAD 2024 Zpracovávejte text rychleji a přesněji pomocí funkcí, jako je číslování, zalomení sloupců a kontrola pravopisu.
Vylepšení POROVNÁNÍ SOUBORŮ
ZWCAD 2024
Vylepšení POROVNÁNÍ SOUBORŮ - vylepšená funkce v ZWCAD 2024 Porovnejte soubory efektivněji pomocí nových funkcí, jako je Export snímku, Skrytí rozdílů a Import objektů.
Tabulka ploch
ZWCAD 2024 - NOVÁ FUNKCE
Tabulka ploch - nová funkce v ZWCAD 2024 Automaticky generujte tabulky ploch v několika krocích. Tabulky ploch lze upravit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.
Přepsání hladin Xrefu
ZWCAD 2024
Přepsání hladin Xrefu - vylepšená funkce v ZWCAD 2024 Hladiny výkresů externích referencí můžete přepsat, abyste zabránili kolizi s aktuálním výkresem.