teamviewer
Team Viewer
trial
Vyzkoušet zdarma
phone
Konzultace zdarma
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
versions

Novinky verzí ZWCAD

Rychlá práce s 3D modely
ZWCAD 2025
Ryché a plynulé načítání, posouvání a přibližování složitých 3D modelů.
Nové vizuální styly
ZWCAD 2025 - vylepšení
Seznamte se s novými vizuální styly „Koncepční“, „Realistický“, „Odstíny šedi“ a „Rentgenový (paprskový)“, které poskytují různé vizualizační efekty.
Import souboru STEP
ZWCAD 2025
Podporuje import 3D souborů ve formátu STEP (verze AP203 a AP214).ZWCAD 2025
3D Gizmo
ZWCAD 2025 - nová funkce
Ve vizuálním stylu 3D lze objekty pohodlně posouvat, otáčet, měnit měřítko a transformovat pomocí 3D gizma.
Ribbonové zobrazení
ZWCAD 2025 - vylepšení
Přizpůsobte si svůj vlastní pracovní prostor pomocí pásů karet, které lze vysouvat, přetahovat, upravovat a sbalovat jako ikony.  
Panely vlastností
ZWCAD 2025 - vylepšení
Panely vlastností lze automaticky skládat na sebe a schovávat. Poskytne vám tak větší kreslicí prostor. Panely můžete přetáhnout a ukotvit, kam potřebujete.  
Plovoucí okno výkresu
ZWCAD 2025
Okna dokumentu (výkresy) ZWCADu 2025 lze přetáhnout z hlavního programu jako plovoucí okna, takže uživatelé mohou otevřít jeden výkres na jiném monitoru pro referenci.
Vylepšení doplňování příkazů
ZWCAD 2025 - vylepšení
Najděte to, co potřebujete, rychleji a snadněji s podporou neprvotního porovnávání řetězců a řazení podle frekvence použití.
Revizní obláček - vylepšení
ZWCAD 2025 - vylepšení
Revizní obláček se stal typem CAD entity a jeho tvat tak můžete snadno změnit přetažením jejich úchopových bodů.  
Převod rastrových obrázků na vektory
ZWCAD 2025
Jednoduše převede rastrové obrázky na CAD objekty. Ušetří tak čas při manuálním překreslování.  
Vylepšení modulu GIS
ZWCAD 2025 - vylepšení
ZWCAD může importovat více mapových služeb, jako jsou Bing Maps, a porovnat geografické značky se zadanými body na výkresech.
Vylepšení nápovědy
ZWCAD 2025 - vylepšení
Online nápověda v ZWCAD je teď jednodušší. Vyhledávat můžete pomocí filtrů.
Načítání souborů FAS/VLX
ZWCAD 2025
Podporuje přímé načítání souborů FAS/VLX v ZWCAD. Kompatibilní se soubory AutoLISP vytvořenými pomocí Visual LISP.
Mračno bodů
ZWCAD 2025 - vylepšení
Vylepšená účinnost načítání (konverze) mračna bodů, přidány vizuální styly (výšky, intenzita, klasifikace).  
Flexibloky
ZWCAD 2024 - NOVÁ FUNKCE
Flexibloky - nová funkce v ZWCAD 2024 Zrychlete svůj pracovní postup pomocí Flexibloku, který obsahuje parametry a akce. Navíc jej lze vytvořit nebo upravit tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Flexibloky plní stejnou funkci jako dynamické bloky v AutoCAD.
Mračno bodů
ZWCAD 2024 - NOVÁ FUNKCE
Mračno bodů - nová funkce v ZWCAD 2024 Snadno zpracujte data mračna bodů v ZWCAD pro zlepšení přesnosti návrhu. Můžete je připojit, spravovat a upravovat, například ořezáváním a vytváření řezů.
Zlepšení účinnosti
ZWCAD 2024
Zlepšení účinnosti - vylepšená funkce v ZWCAD 2024 Soubory můžete otevírat, prohlížet, upravovat a ukládat rychleji díky optimalizaci více vláken, hardwarové akceleraci a přírůstkovému ukládání.
Panel Rychlé vlastnosti
ZWCAD 2024 - NOVÁ FUNKCE
Panel Rychlé vlastnosti - nová funkce v ZWCAD 2024 Vlastnosti snadno prohlížejte a upravujte pomocí panelu Rychlé vlastnosti. Panel lze upravit tak, aby vyhovoval vašim potřebám.
Podložení DGN souborů
ZWCAD 2024
Podložení DGN souborů - vylepšená funkce v ZWCAD 2024 DGN soubory lze snadno podložit a navíc je lze upravovat, jako je vytváření hranice oříznutí a úpravy hladin.
Vylepšení režimu 3D Orbit
ZWCAD 2024
Vylepšení režimu 3D Orbit - vylepšená funkce ZWCAD 2024 Zobrazujte 3D modely pohodlněji díky snazšímu přístupu k paralelnímu a perspektivnímu pohledu, widgetu pro ovládání zobrazení a různým režimům navigace.
Vylepšení Mtextu
ZWCAD 2024
Vylepšení Mtextu - vylepšená funkce v ZWCAD 2024 Zpracovávejte text rychleji a přesněji pomocí funkcí, jako je číslování, zalomení sloupců a kontrola pravopisu.
Vylepšení POROVNÁNÍ SOUBORŮ
ZWCAD 2024
Vylepšení POROVNÁNÍ SOUBORŮ - vylepšená funkce v ZWCAD 2024 Porovnejte soubory efektivněji pomocí nových funkcí, jako je Export snímku, Skrytí rozdílů a Import objektů.
Tabulka ploch
ZWCAD 2024 - NOVÁ FUNKCE
Tabulka ploch - nová funkce v ZWCAD 2024 Automaticky generujte tabulky ploch v několika krocích. Tabulky ploch lze upravit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.
Přepsání hladin Xrefu
ZWCAD 2024
Přepsání hladin Xrefu - vylepšená funkce v ZWCAD 2024 Hladiny výkresů externích referencí můžete přepsat, abyste zabránili kolizi s aktuálním výkresem.
Pokročilá staniční kóta
Pokročilá staniční kóta v ZWCAD Vytvářejte více kót najednou a vybírejte z velkého množství stylů. Výkres pak vypadá úhledněji a uživatelé mohou číst informace jasněji.
Smyčkový výběr (výběr lasem)
Umožňuje vytvořit nepravidelný rozsah výběru pro flexibilnější výběr více objektů. Více čtěte zde...
Upgrade šrafování
Funkce šrafů byla v mnoha ohledech optimalizována a vylepšena. Kontextová nabídka na pásu karet vám pomůže pohodlněji upravit nastavení vzoru a náhled šrafovacích vzorů lze zobrazit v reálném čase.
Příkaz MLEADERCOLLECT
Uspořádejte obsah vybraných multiodkazů do řádku nebo sloupce. Spojte vybrané multiodkazy, které obsahují bloky, do jediné vodicí linie pro lepší vizualizaci a snadnější úpravy.
Importujte více souborů PDF
Převeďte nakreslené objekty z jednoho nebo více souborů PDF na objekty CAD. Importujte vícestránkové PDF jako CAD objekty v jednom kroku, abyste ušetřili čas při importu dat.
Cloudové dokumenty
Synchronizujte lokální výkresy do cloudu automaticky nebo ručně. Získejte přístup ke svým souborům kdykoliv, kdekoliv a na jakémkoliv zařízení.
Nové grafické jádro
Vylepšená grafika ZWCADu pro rychlejší čtení výkresů a plynulejší zobrazování objektů.
Průhlednost objektů a hladin
Nyní můžete určit průhlednost objektů, šraf, referencí, hladin atd., a rozlište je. Pro vyšší účinnost lze nastavit průhlednost objektů v hladině najednou.
Zobrazení pro 4K monitory
Pokud vlastníte 4K monitor, můžete si být jisti, že ZWCAD 2021 přináší příjemné vizuální zobrazení. Můžete tedy kreslit přesněji bez bolestivých očí.
Xrefy v jednom správci
Externí soubory ve formátu DWG, DWF, PDF, PNG atd. se často používají v CADu jako reference. V této verzi jsou všichni správci různých referencí sloučenido jednoho, takže je můžete pohodlně kontrolovat a spravovat bez přepínání mezi panely.
Nová hladina pro výřez
Hladiny výřezu vám umožňují měnit vlastnosti hladin (barva, typ čáry, tloušťka čáry, styl vykreslování atd.)v každém výřezu, aniž by to ovlivnilo výkres. Proto můžete snadno označit nebo zvýraznit některé konkrétní části, aby vyhovovaly vašim potřebám.
Vzorce tabulek a polí
Vzorce umožňující rychlejší výpočtyNyní, když jsou k dispozici vzorce tabulek a polí. Můžete používat vzorce, jako je součet, průměr a počet stejně jako v Excel®. Výsledný výpočetv tabulce je přesnější a vytváření výpisů materiálů je jednodušší.
Multiodkazy
Multiodkazy můžete nyní úhledně uspořádat a vytvořit tak přehlednější výkres. Existují čtyři způsoby, jak je můžete uspořádat - Distribuovat, Umístit segmenty rovnoběžně, Určit řádkování, Použít aktuální řádkování... viz video.
Skupiny uzlů
Vyberte skupinu. Zobrazí se v rámečku s uzlem uprostřed. S tímto nově přidaným uzlem je jednodušší přesunout skupinu přetažením uzlu nebo ji kopírovat kliknutím na uzel a zadáním příkazu „Kopie".
Efekty vykreslování
Vykreslete 3D objekty v modelovém nebo výkresovém prostoru s vizuálním stylem výběrem „Stínovat" jako možnost stínovaného vykreslení, která může obohatit výstup.
Vylepšený chytrý tisk
Vylepšený Chytrý tisk (Chytré dávkové vykreslení) - Název výstupního souboru lze přizpůsobit a současně lze vykreslovat různé velikosti papíru.
Inteligentní hlas
Inteligentní hlas—Převod na text. Hlasové zprávy vytvořené Inteligentním hlasem lze převést na text (pouze v anglickém jazyce).
Nové typy dat pro tabulku
K dispozici je více typů dat buněk tabulky a související funkce jsou optimalizovány.
Příkaz průhlednosti
Při dynamickém zadání lze v rámci vyvolaného příkazu provést příkaz průhlednost.
Zobrazení a efekty pro skryté objekty
Optimalizované zobrazení a vykreslovací efekty pro Skryté objekty - Efekty zobrazení objektů jsou optimalizovány pro vizuální styly Stínovaný a Skrytý.
Náhledové okno
Zkontrolujte, zda vybrané písmo může úspěšně nahradit nenalezené písmov okně náhledu.
Rychlá nabídka pro Uchopení objektu
Vyberte snadno typ úchopového bodu kliknutím pravým tlačítkem na ikonu Uchopení objektu bez dalších kroků.
Nápověda u pásu karet
Když najedete myší na tlačítko, objeví se spolu s textem obrázek, takže během několika sekund najdete, co potřebujete.
Vylepšená kalkulačka
Dělejte složitější práci a vyvíjejte výkonnější doplňky. Nyní podporuje britské jednotky a vektorové operace a dokáže identifikovat více funkcí a proměnných.
Kompatibilní s 3D myší
Provádějte často používané příkazyna 3D myši od 3Dconnexion tím,že je propojíte s tlačítky myši. Už je není potřeba dále vypisovat ručně.
Podpora exportu souborů
Exportujte soubory EPS snadno pomocí PostScript plotru Adobe.
Upravte 3D objekt pomocí uzlů
Změňte snadno tvar 3D objektu přetažením uzlů.
Zlepšení účinnosti
Rychlejší v operacích, jako je výběr, vymaž a 3D render.
Výkonnější nástroj pro tabulky
Upravte tabulku přímo z místní nabídky na pásu karet. Uspokojte své různé potřeby pomocí nových funkcí, jako je Srovnání buněk a Vkládání bloků.
Správce sady listů
Zobrazení, přístup, správa a tisk vícenásobných výkresů. Vše je možné provést na jednom panelu.
Rozložení Spline
Spojené Spline lze rozložit příkazem Rozložit
CAD standardy
Vytvářejte výkresové standardy (.dws) a podle toho kontrolujte a opravujte nestandardní styly, abyste standardizovali výkresy CAD.
Flat shot
Vytvářejte pohodlně 2D pohledy z 3D objektů, abyste ušetřili čas převody výkresů.
IFC import
Importujte soubory IFC, zobrazujte detaily modelů a lépe spravujte entity pomocí strukturovaného panelu IFC.
Klasické nebo ribbonobé menu
Klasické a ribbonové prostředí lze zobrazit současně. Nemusíte tak přepínat mezi prostředími. Prostě použijte, co se Vám zrovna hodí:)
Asociativní pole
Vytvořte obdélníkové, polární polenebo pole podle cesty s flexibilním nastavením a upravte je přetažením uzlů.
Data link
Propojte inteligentně externí tabulky a proveďte obousměrnou a synchronizovanou aktualizaci dat.