teamviewer
Team Viewer
trial
Vyzkoušet zdarma
phone
Konzultace zdarma
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
versions

Novinky verzí ZWCAD

Nové grafické jádro
Vylepšená grafika ZWCADu pro rychlejší čtení výkresů a plynulejší zobrazování objektů.
Průhlednost objektů a hladin
Nyní můžete určit průhlednost objektů, šraf, referencí, hladin atd., a rozlište je. Pro vyšší účinnost lze nastavit průhlednost objektů v hladině najednou.
Zobrazení pro 4K monitory
Pokud vlastníte 4K monitor, můžete si být jisti, že ZWCAD 2021 přináší příjemné vizuální zobrazení. Můžete tedy kreslit přesněji bez bolestivých očí.
Xrefy v jednom správci
Externí soubory ve formátu DWG, DWF, PDF, PNG atd. se často používají v CADu jako reference. V této verzi jsou všichni správci různých referencí sloučenido jednoho, takže je můžete pohodlně kontrolovat a spravovat bez přepínání mezi panely.
Nová hladina pro výřez
Hladiny výřezu vám umožňují měnit vlastnosti hladin (barva, typ čáry, tloušťka čáry, styl vykreslování atd.)v každém výřezu, aniž by to ovlivnilo výkres. Proto můžete snadno označit nebo zvýraznit některé konkrétní části, aby vyhovovaly vašim potřebám.
Vzorce tabulek a polí
Vzorce umožňující rychlejší výpočtyNyní, když jsou k dispozici vzorce tabulek a polí. Můžete používat vzorce, jako je součet, průměr a počet stejně jako v Excel®. Výsledný výpočetv tabulce je přesnější a vytváření výpisů materiálů je jednodušší.
Multiodkazy
Multiodkazy můžete nyní úhledně uspořádat a vytvořit tak přehlednější výkres. Existují čtyři způsoby, jak je můžete uspořádat - Distribuovat, Umístit segmenty rovnoběžně, Určit řádkování, Použít aktuální řádkování... viz video.
Skupiny uzlů
Vyberte skupinu. Zobrazí se v rámečku s uzlem uprostřed. S tímto nově přidaným uzlem je jednodušší přesunout skupinu přetažením uzlu nebo ji kopírovat kliknutím na uzel a zadáním příkazu „Kopie".
Efekty vykreslování
Vykreslete 3D objekty v modelovém nebo výkresovém prostoru s vizuálním stylem výběrem „Stínovat" jako možnost stínovaného vykreslení, která může obohatit výstup.