teamviewer
Team Viewer
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
image
11.07.2023

ZWCAD - více než alternativa AutoCAD

ZWCAD x AutoCAD

Hledáte alternativu pro AutoCAD? Už nemusíte. Vyzkoušejte ZWCAD, který je více než alternativa AutoCADu. 

 

Pokud jste vlastníkem licence AutoCAD můžete přejít na ZWCAD se slevou 20%. Stačí si jen napsat o slevu a doložit vlastnictví licence AutoCAD.
Tato nabídka trvá jen do 31.7.2023. Stačí vyplnit krátký formulář a my se vám ozveme.

 

ZWCAD podporuje bezproblémovou DWG kompatibilitu

Čte, zapisuje a ukládá DWG výkresy přímo. Pří výměně dat mezi ZWCAD a AutoCAD tak zajišťuje nejvyšší úroveň kompatibility.

 

Uživatelské prostředí ZWCAD

ZWCAD vás překvapí velmi známým uživatelským prostředím a umožní tak uživatelům ihned začít pracovat. Přechod z AutoCAD na ZWCAD je tak pro uživatele velice pohodlný a bezproblémový. Vše, co potřebujete máte k ruce... příkazy a konfigurace.

 

Funkce v ZWCAD

ZWCAD obsahuje všechny funkce, které předpokládáte, že najdete v CAD softwaru. Výkonné funkce, jako Palety nástrojů, Design Center a Porovnání souborů, posunou efektivitu vašeho návrhu na další úroveň. ZWCAD také nabízí svou vlastní řadu SMART FUNKCÍ, jako Inteligentní myš, Inteligentní hlas, Inteligentní výběr, Chytrý tisk a Chytré dávkové vykreslování, které zjednoduší vaši práci při navrhování.

 

ZWCAD je určený pro profesionální nadstavby

Nad ZWCADem běží stovky profesionálních CAD aplikací, které usnadňují uživatelům práci a to jak pro stavební, tak i pro průmyslové odvětví. Tyto úžasné aplikace zahrnují Autoturn od Transoft, TcpMDT (BIM) od Aplitop, CADprofi, Spatial Manager, CSIxCAD, SkiJo, RoadPac/KanVod (BIM) a mnoho dalších. Jsou programovány pro ZWCAD a nabízejí skvělý CAD zážitek, na který jste zvyklí.

 

Rychlé načítání DWG výkresů

Na rychlosti záleží! ZWCAD je vytvořen tak, aby urychlil celý proces návrhu, zvláště když se musíte vypořádat s velkými výkresy nad 100 Mb. Nemusíte čekat jako u jiných CAD softwarů a můžete se tak soustředit na navrhování. Zde se můžete podívat na test rychlosti načítání výkresů v ZWCAD.

 

 

Máte AutoCAD a uvažujete o změně? Napište si o slevu na ZWCAD!

     Napište si o slevu na ZWCAD!     

 

     Vyzkoušejte ZWCAD na měsíc zdarma     

 

 

Trvalé licence ZWCAD - ZWCAD koupíte jen jednou a je stále Váš!

ZWCAD můžete stále nakupovat v trvalých licencích. To znamená, že nemusíte platit žádný pronájem ani maintenance. ZWCAD poskytuje maximální flexibilitu a cenovou dostupnost již od 17 622 Kč bez DPH. Svou licenci ZWCAD si můžete aktualizovat formou nepovinného upgradu (možný z jakékoli verze) nebo předplaceného upgradu (možný jen z aktuální verze).
Za cenu ročního pronájmu AutoCAD tak máte od nás trvalou licenci ZWCAD a třeba i školení k tomu.

 

Síťové licence ZWCAD

ZWCAD stále poskytuje svým uživatelů i síťové licence, které jsou výhodné zejména pro větší skupiny uživatelů, kteří se tak mohou o licence dělit. 

 

Projděte si POROVNÁNÍ FUNKCÍ ZWCAD X AUTOCAD.

 

Vlastník licence AutoCAD můžete přejít na ZWCAD se slevou 20%. Stačí jen doložit vlastnictví licence AutoCAD.
Tato nabídka trvá jen do 31.7.2023.

   Napište si o slevu na ZWCAD   

 

Těšíme se na spolupráci:)

Váš CADSERVIS tým