teamviewer
Team Viewer
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
image
15.02.2023

Jak importovat 3D modely z CATIA, SolidWorks, Inventor, JT... do ZW3D

ZW3D

Jak si ZW3D poradí s importem 3D modelů z konkurenčních CAD softwarů? Je to neuvěřitelné, ale načte prostě všechno a v dobré kvalitě.

ZW3D je výkonný 3D CAD/CAM software, který umožňuje načítání širokého spektra formátů souborů, jako jsou STL, IGES, STEP, DWG a další. Tyto formáty se často používají pro mezinárodní spolupráci v průmyslu, takže schopnost načítat je, je pro uživatele ZW3D důležitá. 

ZW3D převodníky jsou kompatibilní s řadou populárních 3D CAD programů, jako je Catia, PRO/Engineer, PTC Creo, SolidWorks, SolidEdge a Inventor. To znamená, že můžete snadno importovat modely vytvořené v těchto programech do ZW3D a využívat výhod tohoto software pro jejich úpravu a analýzu. 

Načítání souborů v jiných formátech do ZW3D je jednoduché a rychlé, což znamená, že můžete začít pracovat s modelem ihned po importu. ZW3D má také funkce pro úpravu importovaných modelů, jako je tvorba a úprava ploch, vytváření nových prvků, měření a analýza. Tyto funkce umožňují uživatelům vylepšit importované modely a přizpůsobit je svým potřebám. 

Jak načítat různé formáty do ZW3D a jak snadno lze převádět modely z jiných formátů do formátu nativního pro ZW3D vidíte ve videu … JAK PRACOVAT S EXTERNÍMI DATY V ZW3D.

Projděte si zde všechny formáty, které lze importovat do ZW3D: Podporované soubory pro import do ZW3D 

Závěrem lze říci, že ZW3D je vynikající software pro práci s 3D modely, který umožňuje načítání širokého spektra formátů a nabízí širokou škálu nástrojů pro tvorbu, úpravu a analýzu modelů. Vyzkoušejte si sami, jak je to jednoduché. Stáhněte si 30denní zkušební verzi a s pomocí videa zkuste naimportovat jeden z vašich modelů. Pokud budete potřebovat technickou pomoc, zavolejte nám, rádi pomůžeme :)

Stáhnout 30denní zkušební verzi ZW3D

 

Přejeme příjemnou práci v ZW3D:)
Váš CADSERVIS tým