Simona TOMÍČKOVÁ

Výkonná ředitelka společnosti CADservis, s.r.o.

 

Simona Tomíčková - výkonná ředitelka CADservis

 

 

 

email: simona.tomickova@cadservis.com
tel: +420 733 681 630

Linked in - Simona Tomíčková  Skype - Simona Tomíčková

 

 

"CADSERVIS je rodinná firma a jako rodina také fungujeme. Uvnitř firmy, ale také směrem ke svým zákazníkům. A když jsou lidi ve firmě i zákazníci spokojení, tak je to pro mne ta největší odměna :-)"

 

Co je tvou pracovní náplní a jak tě tvá práce naplňuje?

Náplní mé práce je směrovat a vést tým CADservis ke společně nastaveným cílům k úplné spokojenosti majitele. Mám na starosti také výběr, příjímání a adaptaci nových lidí. Moje práce je hodně o plánování, organizování a zvládání situací. Snažím se motivovat lidi, komunikovat s nimi a udržovat stále dobrou atmosféru ve firmě. Nejvíce mě naplňuje být součástí tak skvělého týmu a vidět za sebou výsledky.

Jaké produkty ve firmě zastupuješ a kde tě mohou lidé potkat?

Působím na poli vedení společnosti, HR (personalistiky), financí. Můžete mne potkat v areálu MSIC (budova TANDEM), kde má CADSERVIS své kanceláře.

Co děláš ráda ve volném čase?

Nooo, je toho více :-) Moc ráda chodím s manželem a přáteli do přírody, trávím čas se svými dcerami při "holčičím povídáni", procházím se se psem, moc ráda se odreaguji projížďkou na kole a poslední 3 roky mne hodně chytil hasičský sport. Vedu tým žen, se kterými na okresní úrovni bojujeme o prvenství ve "veteránské lize".

 

 

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info