SkiJo V 31 - studentská verze

SkiJo V 31 - studentská verze

SKLADEM NOVINKA

SkiJo je jednoduchá, ale velmi efektivní stavební a elektro nadstavba pro ZWCAD/AutoCAD. Více zde: https://www.skijo.cz/popis-produktu/ Tato cena je podmíněna doložením potvrzení o studiu.

500 Kč

605 Kč s DPH

605 Kč s DPH / lic

Výrobce: CADservis

SkiJo má moduly pro stavebnictví, ocelové konstrukce, armování, elektro, vytápění, situace-vytyčování. Tyto moduly jsou postupně vyvíjeny za podpory profesních specialistů.

Modul pro Stavební konstrukce urychluje práci nejen stavbařům, kteří denně pracují na zpracování dokumentace pro stavební konstrukce a realizační dokumentace, ale také profesním projektantům, kterým je schopen rychle připravit slepé půdorysy a ostatní podklady

Modul armování Vám zase pomůže rychle nakreslit armovací výkresy a udělat výkazy výztuže(tabulku oceli). Třmínky a pruty jsou nakresleny díky přednastaveným dialogům během pár vteřin, proto se statici mohou soustředit na výpočty a nemusí trávit čas s vykreslením výztuží.

Modul elektro je komplexní elektro nadstavba pro tvorbu stavebních elektro výkresů včetně výkazu prvků a výpisu délek vodičů. Obsahuje mnoho elektro prvků dle norem, rozvaděčové prvky a také zabezpečovací a požární prvky firmy Jablotron. Během kreslení rozděluje SkiJo vodiče do jednotlivých obvodů tak aby byl výkres čitelný a přehledný. Různé doplňkové typy elektro čar Vám pak pomůžou výkres dodělat do detailů.

Celá nadstavba je navíc doplněna obecnými editačními funkcemi (např. křížení čar - stěn, vyřezávání detailu ...) a editačními speciálními funkcemi (oprava a zrcadlení značek výrobků, kót, úrovní, dveří ...).

 

Špičkové a rychlé kreslení 2D projektové dokumentace ( situací, půdorysů, řezů, pohledů, skladeb, krovů, detailů, tabulek a pod.), knihovna zařizovacích předmětů, detailů, výpisů a šrafovacích vzorů,
podpora pro navrhování a automatický výpis ocelových nosníků, prefabrikátů, dřevěných prvků a pod.,
spousta funkcí urychlujících práci projektanta (kreslení komínů, schodišť, příček, otvorů ...),

 • rychlé kótování a popisování výkresu,
 • výborná organizace hladin, jednoduchá struktura výkresu, možnost tvorby více variant,
 • rozšířené možnosti editace kresby,
 • automatické generování slepých půdorysů pro profese,
 • profese elektro, ústřední vytápění, částečně zdravotechnika,
 • doplňkové bonus knihovny zeleně, nábytku, koupelnových doplňků, a pod..
Informace o SkiJo:   www.skijo.cz
Stáhnout a zdarma vyzkoušet SkiJo:  www.skijo.cz/ke-stazeni

Alternativní produkty

 • 13000 Kč

  15730 Kč s DPH

  15730 Kč s DPH / lic

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info