Oficiální vydání nové verze ZWCAD 2022

Přidáno: 22. 7. 2021 08:44:51 Počet shlédnutí: 302

22 Červenec 2021

ZWCAD 2022 v české lokalizaci vyjde 1.8.2021.

ZWCAD 2022

ZWCAD 2022: Spuštěno pro rychlejší a jednodušší projektování

GUANGZHOU, Čína: 22. července 2021 – Společnost ZWSOFT, poskytovatel řešení All-in-One CAx, dnes představila rychlejší a přátelštější ZWCAD 2022, nejnovější verzi svého vlajkového CAD řešení.

Pro český a slovenský trh bude tato verze vydána 1. srpna 2021.

 

 

ZWCAD je stále rychlejší a rychlejší

Vývojový tým ZWCAD se u této nové verze soustředil hlavně na to, aby podpořil tvrzení „ZWCAD je stále rychlejší a rychlejší". Výsledkem je, že v ZWCADu 2022 je otevírání a zoomování výkresů poměrně rychlejší o 40%, posun a kreslení křivek o 80%, úpravy o 60% a vykreslování o 30%.
Kromě toho byly vyvinuty pokročilé funkce, které splňují potřeby pro rychlejší dodání projektů, a to i těch složitých. Stejně snadno, jako je pořízení fotografie, můžete pomocí příkazu Flatshot okamžitě generovat 2D verzi 3D objektů v aktuálním pohledu, což šetří čas převáděním výkresů.

 

Flatshot | ZWCAD 2022
Video:  Flashot v ZWCAD 2022


Asociativní pole vám také umožňují rychle uspořádat objekty v obdélníkových nebo polárních vzorech nebo podle cesty.

Chcete-li je upravit, jednoduše potáhněte uzly nebo upravte na nově přidané kontextové kartě s náhledy změn.

 

Asociativní pole | ZWCAD 2022

Video:  Asociativní pole v ZWCAD 2022


Trvalý pokrok pro přátelštější zážitek

Kromě rychlosti, je ZWCAD 2022 také uživatelsky přátelštější. Licence lze aktivovat, i když je počítač offline. Nyní můžete přímo aktivovat a zpřístupnit licence ZWCAD naskenováním QR kódů.


Nyní již nemusíte vybírat mezi prostředím Klasickým nebo Ribbonovým, protože je možné zobrazit obě současně. Dále, pokud existuje více výřezů, můžete jejich velikost měnit tažením za jejich okraje. Podobně lze vytvořit nové výřezy, tažením za hrany výřezů na okraji modelového prostoru.

Uživatelské menu | ZWCAD 2022

Obrázek:  Koexistence klasického menu a pásu karet


ZWCAD je ve své podstatě platformovým CAD řešením, což znamená, že podporuje různé formáty souborů. Nyní lze do této nové verze importovat hlavní soubory .ifc. Chcete-li rychle zkontrolovat podrobnosti BIM modelu, můžete jednoduše kliknout na entity v modelovém prostoru nebo ve stromové struktuře ve strukturovaném panelu IFC. Dalším bonusem je, že můžete tyto informace o modelu extrahovat a exportovat pomocí příkazu DATAEXTRACTION.

 

IFC import | ZWCAD 2022

Video:  IFC Import v ZWCAD 2022


Díky vaší cenné zpětné vazbě při testování Beta verze je ZWCAD 2022 mnohem silnější v efektivitě, stabilitě a funkčnosti.

 

Stáhněte si 30denní zkušební verzi ZWCAD 2022 a vyzkoušejte.

VYZKOUŠEJTE ZWCAD 2022

Včetně technické podpory

stáhnout

 

 

Upgradovat starý ZWCAD   Nová licence ZWCAD

 


Váš tým ZWCAD

ZWCAD
 

Přihlášení

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s užitím cookies. Můžete je vymazat nebo předem odmítnout jejich používání volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.. Vice info