teamviewer
Team Viewer
trial
Vyzkoušet zdarma
phone
Konzultace zdarma
youtube
Jsme na YouTube
Sdílet na Facebooku
cart
0 KčKošík
menuclose
Menu
ArCADia ELEKTRICKÉ ROZVADĚČE

ArCADia ELEKTRICKÉ ROZVADĚČE

Nová licence nebo upgrade?
Nová licence
Trvání licence?
Trvalá licence napořád
Typ klíče?
Softwarová licence (licenční kód)
zdarma
--Infinity%
5 274 Kč bez DPH
0 Kč
6 381.54 Kč
ks

Modul ArCADia ROZVADĚČE umožňuje vytvoření jednoduchých schémat obvodů. Program je určen jak pro projektanty sítí a elektrických a energetických systémů, tak i pro všechny pracovníky elektrotechnického průmyslu.

 

Modul ArCADia ROZVADĚČE může být použit k vytvoření schématu navrženého rozvaděče nebo jakéhokoli schématu zapojení a provedení základních technických výpočtů. K návrhu elektrického systému lze použít knihovnu symbolů elektrických zařízení. Symboly lze editovat a přiřadit jim technické parametry. Kromě možnosti efektivního vytváření diagramu rozvaděče může být program použit pro automatické vytvoření schématu rozváděče navrženého pomocí modulu ArCADia ELEKTRICKÉ INSTALACE.

Kombinace automatizačních algoritmů k vytvoření obvodových diagramů použitých v aplikaci, databáze symbolů pro elektrické přístroje a funkcí základních výpočtů tvoří perfektní nástroj pro kreslení schémat zapojení. Kromě schématu rozvaděče/zařízení má uživatel k dispozici také 3D zobrazení a seznam použitého materiálu.

Hlavní výhody
Technické parametry
Určeno pro :
ArCADia Elektro